Linia 107S (Sc. Av. Iancu -> Centru -> Ampoi 1 -> Barabant)
Click pe orele de plecare pentru a vedea orele de sosire in statie
Gara CFR | 12:10 | |
Scoala Avram Iancu(L103) | 12:11 | |
Sc. Sf.Iosif | 12:12 | |
P.ta Natiunii(L103) | 12:13 | |
Unirea(L103) | 12:15 | |
AlbaMall | 12:17 | |
Ampoi 1 | 12:20 | |
Pompieri | 12:22 | |
Muresului T | 12:23 | |
Barabant-ram T | 12:25 | |
Turnatoriei | 12:26 | |
Macesului T | 12:28 | |
Barabant T | 12:29 | |
Download Program |
Durata cursa: 19:00 minute
Ora | Luni-Vineri | Sambata | Duminica | Ora |
---|---|---|---|---|
12 | 10* | 12 | ||
13 | 10* | 13 |
*Circulă doar în perioada școlii.
**Circulă doar în perioada vacanțelor școlare.