STP - Societatea de transport public Alba Iulia

0800 800 787

Apel netaxabil din orice retea.

Programul de sambata - duminica poate fi accesat aici.

 

Program de Circulatie Zonele 1-7, Luni - Vineri:

Linia

Program

Traseu

101

06:40, 06:50, 07:05, 07:20, 07:25, 07:35, 08:10, 09:05, 10:10,  12:10, 13:15, 14:12, 14:52, 15:32, 16:12.

LINIA 101  Gara  -   Cimitirul eroilor II  -   Incoronarii II  -   Platoul Romanilor  -   Biserica Sfanta Ecaterina II  -   Spital II  -   Closca II - Hotel cetate II  -   Horea II  -   Primarie  -   Romtelecom  -   Casa armatei  -   Motilor I  -   Mercur I  -   Piata I  - Spital I  -   Biserica Sfanta Ecaterina I  -   Revolutiei 1989 I  -   Macului  -   Incoronarii I  -   Cimitirul eroilor I  -   Gara  

101A

06:10, 07:10, 7:30, 8:55, 10:30, 11:55, 12:30, 14:00, 15:15, 16:00.

LINIA 101A  Gara  -   Cimitirul eroilor II  -   Incoronarii II  -   Platoul Romanilor  -   Biserica Sfanta Ecaterina II  -   Spital II  -   Closca II  - Hotel cetate II  -   Horea II  -   Primarie  -   Centrul de zi pentru Varstnici  -   Casa armatei  -   Motilor I  -   Mercur I  -   Piata I  -   Spital I  -   Biserica Sfanta Ecaterina I  -   Revolutiei 1989 I  -   Macului  -   Incoronarii I  -   Cimitirul eroilor I  -   Gara 

102

06:40, 06:55, 07:25, 08:05, 08:15, 08:45,  11:05, 11:40, 12:45, 13:40, 14:17, 15:07, 15:47, 16:17.

LINIA  102  Gara  - Cimitirul eroilor II  -  Incoronarii II  - Lalelelor  - Revolutiei 1989 II  - Biserica Sfanta Ecaterina II  - Spital II  - Piata II  -   Mercur II  - Motilor II  - Primarie  - Romtelecom  - Casa armatei  - Horea I  - Hotel cetate I  -  Closca I  - Spital I -   Biserica Sfanta Ecaterina I  -   Revolutiei 1989 I  -   Lalelelor -  Incoronarii I  -  Cimitirul eroilor I  -   Gara

103

00:05, 04:45, 05:15, 05:25, 05:50, 06:00

06:05 – 07:00 din 7 in 7 min

07:00 – 08:00 din 5 in 5 min

08:00 – 14:00 din 7 in 7 min

14:00 – 18:00 din 5 in 5 min

18:00 – 22:00 din 10 in 10min

22:00, 22:05, 22:15, 22:25, 22:40, 23:00.

LINIA 103  Gara  -   Scoala Avram Iancu I  -   Romtelecom  -   Unirea (Sinagoga)  -   Alba MALL  -   Ampoi 3 I  -   Ardealul  -   Profi  -   Mercur I  -   Piata I  -   Spital I  -   Biserica Sfanta Ecaterina I  -   Revolutiei 1989 I  -   Macului  -   Incoronarii I  -   Cimitirul eroilor I  -   Gara

103A

06:35, 07:15, 08:35, 09:40, 10:30, 11:50, 13:35, 14:30, 15:35, 18:30.

LINIA 103A  Gara  -   Scoala Avram Iancu I  -   Romtelecom  -   Unirea (Sinagoga)  -   Alba MALL  -   Ampoi 3 I  -   Ardealul  -   Profi  -   Mercur I  -   Piata I  -   Spital I  -   Biserica Sfanta Ecaterina I  -   Revolutiei 1989 I  -   Caminul de varstnici 

103R

07:10,  10:00,  12:00,  13:00,  14:10,  16:00,  17:20,  19:00.

06:20 (OGA - Recea - Gara)

LINIA 103R  Gara  -   Scoala Avram Iancu I  -   Romtelecom  -   Unirea (Sinagoga)  -   Alba MALL  -   Ampoi 3 I  -   Ardealul  -   Profi  -   Mercur I  -   Piata I  -   Spital I  -   Biserica Sfanta Ecaterina I  -   Revolutiei 1989 I  -   Macului  - OGA - Recea 1 – Recea 2 – Recea 3 – Recea 4 – Izvorului I – Incoronarii II – Cimitirul Eroilor II – Gara

104

00:30, 04:00, 04:20, 05:00, 05:30, 05:50,

06:00 – 08:00 din 5 in 5 min,

08:00 – 14:00 din 7 in 7 min,

14:00 – 18:00 din 5 in 5 min,

18:00 – 22:00 din 10 in 10 min,

22:15, 22:25, 22:40, 23:00.

LINIA 104  Gara  -   Cimitirul eroilor II  -   Incoronarii II  -   Platoul romanilor  -   Biserica Sfanta Ecaterina II  -   Spital II  -   Piata II  -   Mercur II  -   Stadion  -   Alsting  -   Ampoi 3 II  -   Casa de Pensii  -   Unirea II (Magazin)  -   Piata Alessandria  -   Scoala Avram Iancu II  -   Gara 

104A

07:00, 07:40, 09:10, 10:15, 11:05, 12:25, 14:00, 15:05, 16:00, 19:05.

LINIA  104A  Caminul de varstnici  -   Revolutiei 1989 II  -   Biserica Sfanta Ecaterina II  -   Spital II  -   Piata II  -   Mercur II  -   Stadion  -   Alsting  -   Ampoi 3 II  -   Casa de Pensii  -   Unirea II (Magazin)  -   Piata Alessandria  -   Scoala Avram Iancu II  -   Gara  

104R

07:28, 09:18, 10:18, 11:18, 12:18, 14:18, 16:43, 18:03, 19:43.

LINIA 104R  Gara  -   Cimitirul eroilor II - Izvorului II - Recea 4 – Recea 3 – Recea 2 – Recea 1 - OGA - Platoul romanilor  -   Biserica Sfanta Ecaterina II  -   Spital II  -   Piata II  -   Mercur II  -   Stadion  -   Alsting  -   Ampoi 3 II  -   Casa de Pensii  -   Unirea II (Magazin)  -   Piata Alessandria  -   Scoala Avram Iancu II  -   Gara 

105

05:55, 08:00, 08:25, 09:00, 09:40, 10:00, 11:25, 11:55, 12:40, 14:30, 15:15, 15:40, 16:00, 16:30, 17:30, 18:45, 20:10, 21:15

Linia 105 -  Gara  -   Cimitirul eroilor II  -   Incoronarii II  -   Platoul romanilor  -   Biserica Sfanta Ecaterina II  -   Spital II  -   Piata II  - Mercur II  -   Stadion  -   Alsting  -   Ampoi 3 II  - Ampoi 1

105A

06:10, 07:30*, 13:25, 17:55

LINIA 105A -  Gara  -   Cimitirul eroilor II  -   Incoronarii II  -   Platoul romanilor  -   Biserica Sfanta Ecaterina II  -   Spital II  -   Piata II  - Mercur II  -   Stadion  -   Alsting  -   Ampoi 3 II  - Ampoi 1 -   Pompieri  -   Ambient

105B

07:30, (09:20), 12:30, 14:10

LINIA 105B -  Gara  -   Cimitirul eroilor II  -   Incoronarii II  - Platoul romanilor  -  Biserica Sfanta Ecaterina II - Spital II - Piata II - Mercur II - Moților II - Primărie - Unirea I - Alba Mall - Ampoi I - Pompieri - Ambient - (Gemina)

105G

06:25, 06:50, 07:05, 07:20, 08:05, 08:45, 09:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:10, 14:55, 15:45, 16:10, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00.

LINIA 105G - Gara  -   Cimitirul eroilor II  -   Incoronarii II  -   Platoul romanilor  -   Biserica Sfanta Ecaterina II  -   Spital II  -   Piata II  - Mercur II  -   Stadion  -   Alsting  -   Ampoi 3 II  - Ampoi 1 -   Pompieri  -   Ambient – Gemina

105C

07:00, 07:30, 07:45, 09:00, 09:45, 11:20, 12:20, 13:20, 13:55, 14:15, 15:00, 15:20, 15:40, 16:10, 17:10, 17:25, 18:10, 19:50, 20:50, 21:50, 22:20.

LINIA 105C - Gemina -  Ambient -   Aprohorea  -   Ampoi 2 - Ampoi 3 I  -   Ardealul  -   Profi  -   Mercur I  -   Piata I  -   Spital I  -   Biserica Sfanta Ecaterina I  -   Revolutiei 1989 I  -   Macului  -   Incoronarii I  -   Cimitirul eroilor I  -   Gara

105C

07:50, 15:10, 20:15.

LINIA 105C - Ambient -   Aprohorea  -   Ampoi 2 - Ampoi 3 I  -   Ardealul  -   Profi  -   Mercur I  -   Piata I  -   Spital I  -   Biserica Sfanta Ecaterina I  -   Revolutiei 1989 I  -   Macului  -   Incoronarii I  -   Cimitirul eroilor I  -   Gara

105C

06:15, 08:20, 08:45, 09:20, 10:00, 10:20, 10:50, 11:45, 12:15, 13:00, 14:50, 15:35, 16:00, 16:20, 16:50, 17:50, 19:05, 20:30, 21:35.

LINIA 105C - Ampoi 2 - Ampoi 3 I  -   Ardealul  -   Profi  -   Mercur I  -   Piata I  -   Spital I  -   Biserica Sfanta Ecaterina I  -   Revolutiei 1989 I  -   Macului  -   Incoronarii I  -   Cimitirul eroilor I  -   Gara

105D

07:40*, 13:10, 14:00*, 15:10

LINIA 105D - Ambient - Unirea - Cetate - Gara

106

05:50, 06:18, 06:50, 08:28, 09:28, 10:15, 10:35, 11:15, 12:55, 13:15, 13:25, 14:20, 14:40, 15:30, 15:45, 16:40, 17:35, 19:45, 20:55

LINIA 106 -  Gara  -   Scoala Avram Iancu I  -   Romtelecom  -   Unirea (Sinagoga)  -   Alba MALL  -   Ampoi 1

106A

07:10, 07:25*, 07:30*, 13:35, 13:50*, 14:55, 20:00.

LINIA 106A -  Gara  -   Scoala Avram Iancu I  -   Romtelecom  -   Unirea (Sinagoga)  -   Alba MALL  -   Ampoi 1  - Pompieri  - Ambient

106G

07:35, 08:40, 11:00, 12:00, 13:00, 13:55, 14:40, 15:00, 15:25, 15:50, 16:35, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:00

LINIA 106G -  Gara  -   Scoala Avram Iancu I  -   Romtelecom  -   Unirea (Sinagoga)  -   Alba MALL  -   Ampoi 1  - Pompieri  - Ambient – Gemina

106C

07:55, 08:30, 09:10, 09:55, 10:55, 11:55, 12:55, 14:35, 15:20, 16:10, 16:35, 18:25, 19:25, 20:25, 21:25.

LINIA 106C – Gemina -  Ambient -   Aprohorea  -   Ampoi 2  -    Casa de Pensii  -   Unirea II (Magazin)  -   Piata Alessandria  -   Scoala Avram Iancu II  -   Gara

106C

06:30, 07:25, 07:50*, 08:05*, 13:50, 13:55, 15:10, 18:20, 20:15.

LINIA 106C – Ambient -   Aprohorea  -   Ampoi 2  -    Casa de Pensii  -   Unirea II (Magazin)  -   Piata Alessandria  -   Scoala Avram Iancu II  -   Gara

106C

06:01, 07:00, 08:41, 09:41,  10:30, 11:30, 13:10, 13:30, 13:40, 14:35, 14:55, 15:45, 16:00, 16:55, 17:50, 20:00, 21:10.

LINIA 106C – Ampoi 2  -    Casa de Pensii  -   Unirea II (Magazin)  -   Piata Alessandria  -   Scoala Avram Iancu II  -   Gara

107

05:25, 06:05, 06:20, 07:15, 09:00, 09:55, 11:00, 12:15, 13:55, 14:10, 15:22, 16:00, 16:50, 18:10, 18:40, 19:25, 20:00, 21:10, 22:10, 23:15.

LINIA 107  Gara  -   Scoala Avram Iancu I  -   Romtelecom  -   Unirea (Sinagoga)  -   Alba MALL  -   Ampoi 1  -   Pompieri  -   Barabant I  -   Barabant II  -   Barabant III  -   Barabant IV

107A

15:10

LINIA 107A Gara  - Staff - Cetate - Ampoi 3- Barabant

107R

05:40, 06:25, 06:35, 07:30 06:45, 08:10, 09:20, 10:15, 11:15, 12:35, 15:40, 16:20, 17:05, 18:25, 18:55, 19:40, 20:15, 21:25, 22:25.

LINIA 107A  Barabant IV  -   Barabant V  -   Barabant VI  -   Aprohorea  -   Ampoi 2  -   Casa de Pensii  -   Unirea II (Magazin)  -   Piata Alessandria  -   Scoala Avram Iancu II  -   Gara

107B

(06:15), 15:40

LINIA 107B -  Barabant - Ampoi 3 - Cetate (Staff) - Gara

108

06:05, 14:05, 22:10.

LINIA  108  Gara  -   Cimitirul eroilor II  -   Incoronarii II  -   Platoul romanilor  -   Biserica Sfanta Ecaterina II  -   Spital II  -   Piata II  -   Mercur II  -   Stadion  -   Alsting  -   Ampoi 3 II  -   Ampoi 1  -   Pompieri  -   Barabant I  -   Barabant II  - Barabant Izvor - Saturn

108A

07:20, 18:20.

LINIA 108A  Gara  -   Cimitirul eroilor II  -   Incoronarii II  -   Platoul romanilor  -   Biserica Sfanta Ecaterina II  -   Spital II  -   Piata II  -   Mercur II  -   Motilor II  -   Primarie  -   Unirea (Sinagoga)  -   Alba MALL  -   Ampoi 1  -   Pompieri  -   Barabant I  -   Barabant II  -  Barabant Izvor - Saturn

109

06:10, 13:10, 14:10, 16:10, 22:10.

LINIA 109  Gara  -   Scoala Avram Iancu I  -   Romtelecom  -   Unirea (Sinagoga)  -   Alba MALL  -   Ampoi 1  -   Pompieri  -   Barabant I  -   Barabant II  -   Barabant Izvor  - Saturn

110

07:50, 08:10, 08:45, 10:30, 11:10, 12:20, 13:15, 14:00, 14:30, 15:25, 16:00, 17:30, 18:20, 19:30, 21:15, 23:30.

LINIA 110  Gara  -   Scoala Avram Iancu I  -   Romtelecom  -   Unirea (Sinagoga)  -   Alba MALL  -   Ampoi 3 I  -   Ardealul  -   Profi  -   Motilor III  -   Motilor (Micesti) I - Motilor (Micesti) III -   Micesti I  -   Micesti II  -   Micesti III  -   Micesti IV (Gradinita)  -   Micesti V (Monument)

110A

06:05, 07:05.

LINIA 110A  Gara  -   Scoala Avram Iancu I  -   Romtelecom  -   Casa armatei  -   Motilor I  -   Motilor III  -   Motilor (Micesti) I  -   Motilor (Micesti) III  - Micesti I  -   Micesti II  -   Micesti III  -   Micesti IV (Gradinita)  -   Micesti V (Monument)

110C

05:35, 06:20, 07:10, 08:10, 08:30, 10:50, 11:30, 12:40, 13:35, 14:20, 14:50, 15:45, 16:20, 17:50, 18:40, 19:50, 21:35.

LINIA 110C  Micesti V (Monument) – Micesti VI – Motilor (Micesti ) II – Motilor  – Stadion – Alsting – Ampoi 3 – Casa de Pensii – Unirea II (Magazin) – Piata Alessandria – Scoala Avram Iancu II - Gara

110D

09:05.

LINIA 110D  Micesti V (Monument) – Micesti VI – Motilor (Micesti ) II – Motilor IV - Mercur I - Piata I- Spital I - Biserica Sf Ecaterina I - Revolutiei 1989 I - Macului - Incoronarii - Cimitirul Eroilor - Gara

110E

07:25

LINIA 110E  Micesti – Mercur - Cetate - Gara

110Z

06:00, 06:45, 09:10, 11:25, 12:30, 14:30, 16:30, 17:10, 18:15, 19:15, 21:10.

LINIA 110Z  Gara  -   Scoala Avram Iancu I  -   Romtelecom  -   Unirea (Sinagoga)  -   Alba MALL  -   Ampoi 3 I  -   Ardealul  -   Profi  -   Kaufland  -   Motilor (Micesti) I  -   Micesti -Albac I – Micesti-Stadion – Micesti-Zavoi – Micesti-Groape - Micesti-Zavoi –Micesti-Stadion –Micesti -Albac I -Motilor (Micesti ) II – Motilor  – Stadion – Alsting – Ampoi 3 – Casa de Pensii – Unirea II (Magazin) – Piata Alessandria – Scoala Avram Iancu II - Gara

110R

05:30, 06:20, 07:10, 09:30, 11:45, 12:50, 14:50, 16:50, 17:30, 18:35, 19:35, 21:30

LINIA 110R - Micesti (Zavoi) - Str. Albac - Ampoi 3 - Centru Gara

111

05:15, 06:05, 06:50, 07:05*, 08:00, 10:30, 13:15, 14:20, 16:00, 17:30, 19:10, 21:00, 23:35.

LINIA 111  Piata Alessandria – Scoala Avram Iancu II – Gara – OGA – Transavia – Paclisa I – Paclisa II – Paclisa III – Paclisa (Cap de linie)

111A

05:30, 06:20, 07:10, 07:15*, 08:20, 10:50, 13:40, 14:40, 16:20, 17:50, 19:30, 21:20, 23:55.

LINIA 111A   Paclisa (Cap de linie)– Paclisa III – Paclisa II – Paclisa I – Transavia – Brandusei – Incoronarii I – Cimitirul Eroilor I – Gara – Scoala Avram Iancu I - Romtelecom

112

12:20*, 13:20, 14:25*, 15:45

LINIA 112  Piata Alessandria – Scoala Avram Iancu II – Gara – Partos 1 I – Partos 2 I – Oarda de Jos (Cabinet Medical) – Oarda de Jos (Garoafelor)1  - Oarda de Jos (Garoafelor) 2- Oarda de Jos (Garoafelor) 3 – Oarda de Jos (Transformator) I

112A

 06:10, 07:10*

LINIA 112 A  Gara – Partos 1 I – Partos 2 I – Oarda de Jos (Cabinet Medical) – Oarda de Jos (Garoafelor)1  - Oarda de Jos (Garoafelor) 2- Oarda de Jos (Garoafelor) 3 – Oarda de Jos (Transformator) I

112R

06:25, 07:30*, 12:40*, 13:40, 14:40*, 16:05

LINIA 112R  - Oarda de Jos (Transformator) - Gara - Centru

113

05:15, 05:30, 06:45, 07:00, 07:50, 09:15, 10:30, 12:20, 13:20, 14:25, 15:30, 16:15, 17:00, 18:30, 20:15, 21:15, 22:30, 23:35

LINIA 113  Piata Alessandria -  Scoala Avram Iancu II – Gara – Partos 1 I – Partos 2 I – Oarda de Jos (Cabinet Medical) – Oarda de Jos (Garoafelor) 1 – Oarda de Jos (Garoafelor) 2 – Oarda de Jos (Garoafelor) 3 - Oarda de Jos (Transformator) I - Oarda de Sus 1 – Oarda de Sus 2 – Oarda de Sus 3 (cap de linie)

113A

06:00, 06:45*, 16:00

LINIA 113A  Piata Alessandria -  Scoala Avram Iancu II – Gara – Partos 1 I – Partos 2 I – Oarda de Jos (Cabinet Medical) – Oarda de Jos (Transformator) I - Oarda de Sus 1 – Oarda de Sus 2 – Oarda de Sus 3 (cap de linie)

113B

07:15*

Oarda de Sus - Oarda de Jos - Cetate - Centru

113R

05:30, 05:55, 06:20, 07:15, 07:25, 08:15, 09:40, 10:55, 12:45, 13:45, 14:45, 15:55, 16:25, 16:40, 17:25, 18:55, 20:40, 21:35, 22:55, 00:00.

LINIA 113B  Oarda de Sus 3 (cap de linie) – Oarda de Sus 2 – Oarda de Sus 1 – Oarda de Jos (Transformator) II – Oarda de Jos (Magazin) II – Partos 2 II – Partos 1 II – Gara – Scoala Avram Iancu I - Romtelecom

114

06:20, 06:25, 07:40, 22:15.

LINIA 114  Gara - Centru - Ampoi 3 I – Ardealul – Profi – Mercur I – Piata I – Spital I – Biserica Sfanta Ecaterina I -  Revolutiei 1989 – Macului – Incoronarii I – Cimitirul Eroilor I - Apulum

114B

07:15, 15:20, 16:40, 23:15.

LINIA 114B  Apulum – Cimitirul Eroilor II – Incoronarii II – Platoul Romanilor – Biserica Sfanta Ecaterina II – Spital II – Piata II – Mercur II – Stadion – Alsting – Ampoi 3 II – Casa de Pensii – Unirea II (Magazin) – Piata Alessandria – Scoala Avram Iancu II - Gara

115

06:45, 14:55, 15:55.

LINIA 115  Gara – Centru - Marasesti - VCST

115R

15:35, 16:10.

LINIA 115R  - VCST - Marasesti - Centru - Gara

117

06:15.

LINIA 117  Gara – Cimitirul Eroilor II – Incoronarii II – Platoul Romanilor – Biserica Sfanta Ecaterina II – Spital II – Piata II – Mercur II – Stadion – Alsting – Ampoi 3 II – Ampoi 1 – Pompieri – Ambient - IPEC

117A

14:15, 22:15.

LINIA 117A  Gara – Cimitirul Eroilor II – Incoronarii II – Platoul Romanilor – Biserica Sfanta Ecaterina II – Spital II – Piata II – Mercur II – Motilor II – Primarie – Unirea (Sinagoga) – Alba MALL – Ampoi 1 – Pompieri – Resial - IPEC - Ambient

117B

06:25

LINIA 117B  Gara  -   Scoala Avram Iancu I  -   Romtelecom  -   Unirea (Sinagoga)  -   Alba MALL – Ampoi 1 – Pompieri – Ambient - IPEC

118

06:10, 15:10.

LINIA 118  Gara – Cimitirul Eroilor II – Incoronarii II – Platoul Romanilor – Biserica Sfanta Ecaterina II – Spital II – Piata II – Mercur II – Stadion – Alsting – Ampoi 3 II – Ampoi 1 - Progresul

119

06:10.

LINIA 119  Gara – Cimitirul Eroilor II – Incoronarii II – Platoul Romanilor – Biserica Sfanta Ecaterina II – Spital II – Piata II – Mercur II – Stadion – Alsting – Ampoi 3 II – Ampoi 1 – Pompieri – Ambient - Rekord

119A

06:20, 14:30, 14:50, 15:10, 15:15.

LINIA 119A  Gara  -   Scoala Avram Iancu I  -   Romtelecom  -   Unirea (Sinagoga)  -   Alba MALL  -   Ampoi 1 – Pompieri – Ambient - Rekord

119B

05:50, 14:30.

LINIA 119B  Gara – Scoala Avram Iancu – Romtelecom – Casa Armatei – Horea I – Platoul Romanilor - Biserica Sfanta Ecaterina II – Spital II – Piata II – Mercur II – Stadion – Alsting – Ampoi 3 II – Ampoi 1 – Pompieri – Ambient - Rekord

120

06:20, 14:20, 22:20.

LINIA 120  Gara – Cimitirul Eroilor II – Incoronarii II – Platoul Romanilor – Biserica Sfanta Ecaterina II – Spital II – Piata II – Mercur II – Stadion – Alsting – Ampoi 3 II – Ampoi 1 – Pompieri – Ambient - Sews

120A

06:30, 14:30, 16:00, 22:30.

LINIA 120A  Gara  -   Scoala Avram Iancu I  -   Romtelecom  -   Unirea (Sinagoga)  -   Alba MALL  -   Ampoi 1 – Pompieri – Ambient - Sews

120B

07:20.

LINIA 120B  Gara – Scoala Avram Iancu – Romtelecom – Casa Armatei – Horea I – Platoul Romanilor - Biserica Sfanta Ecaterina II – Spital II – Piata II – Mercur II – Stadion – Alsting – Ampoi 3 II – Ampoi 1 – Pompieri – Ambient - Sews

121

06:10

LINIA 121  Gara  -   Scoala Avram Iancu I  -   Romtelecom  -   Unirea (Sinagoga)  -   Alba MALL  -   Ampoi 3 I  -   Ardealul  -   Profi  -   Mercur I  -   Piata I  -   Spital I  -   Biserica Sfanta Ecaterina I  -   Revolutiei 1989 I  -   Macului  -   Incoronarii I  -   Cimitirul eroilor I  - Partos I 1 - Partos 2 I -  Elit

122

06:35, 07:20, 07:25, 13:30, 14:15, 14:30, 15:30, 16:40, 19:05, 23:15.

LINIA 122  Zona Barabant inclusiv fabricile – Ampoi 2 – Casa de Pensii – Unirea II (Magazin) – Casa Armatei – Motilor I – Mercur I – Piata I – Spital I – Biserica Sfanta Ecaterina I – Revolutiei 1989 I – Macului – Incoronarii I – Cimitirul Eroilor I - Gara

122A

06:35, 06:40, 07:15, 08:00, 15:15, 15:20, 15:25, 15:30, 23:15.

LINIA 122A  Zona Barabant inclusiv fabricile -  Ampoi 2 – Ampoi 3 I – Ardealul – Profi -  Mercur I  -   Piata I  -   Spital I  -   Biserica Sfanta Ecaterina I  -   Revolutiei 1989 I  -   Macului  -   Incoronarii I  -   Cimitirul Eroilor I - Gara

122B

15:05, 16:15.

LINIA 122B   Zona Barabant inclusiv fabricile -  Ampoi 2 – Ampoi 3 I – Ardealul – Profi -  Mercur I  -   Piata I  -   Spital I  -   Biserica Sfanta Ecaterina I  -   Revolutiei 1989 I  -   Macului – Hotel Cetate II – Horea II – Primarie – Piata Alessandria – Scoala Avram Iancu II - Gara

122C

06:20, 06:30, 06:35, 06:45, 07:15, 08:00, 15:15, 15:20, 23:15.

LINIA 122C  Zona Barabant inclusiv fabricile – Ampoi 2 – Casa de Pensii – Unirea II (Magazin) – Piata Alessandria – Scoala Avram Iancu II - Gara

201

06:40*

LINIA 201 - Autogara - Centru - Marasesti - VCST - TELEAC

201R

07:00*

LINIA 201R - TELEAC - DRAMBAR - Marasesti - Centru - Gara

301

05:00 05:45 06:30 7:50 10:25 13:15 14:25 16:00 17:00 18:00 19:30 21:00

 

P-ta Consiliul Europei - Autogara - Oarda – SEUSA

*plecare str. Decebal(contagioase)

 

301A

 

05:30 07:00*

 

 

SEUSA – Oarda - Gara - Ampoi 3 – Cetate – Gara

 

301B

 

07:00

 

 

SEUSA – Oarda - Gara – Cetate – Motilor – Electrica

 

301C

 

15:45

 

 

Unirea – Centru - Gara - Oarda - DRAMBAR

 

301D

 

16:20

 

 

DRAMBAR – Seusa – Oarda de Jos – Gara

 

301E

 

14:00*

 

 

Gara – Cetate – Ampoi 3 – Oarda – Seusa – DRAMBAR

 

301F

 

15:00*

 

 

DRAMBAR – Teleac – Marasesti – Centru – Gara

 

301R

 

06:10 08:20 11:00 13:45 15:00 16:30 17:30 18:30 20:00 21:20

 

 

SEUSA – Oarda - Gara - Electrica

 

302

 

06:30 7:30 10:30 12:15 13:10 14:30 16:00 16:30 17:30 19:20 20:00 21:00

 

 

Autogara - Electrica - Marasesti - HAPRIA

 

302A

 

05:30

 

 

HAPRIA – Marasesti - Unirea - Centru - Gara

 

302B

 

07:00

 

 

HAPRIA – Unirea - HCC - Gara

 

302D

 

18:00 20:30

 

 

HAPRIA – TOTOI – Electrica – Gara

 

302R

 

06:00 08:00 11:00 12:45 13:40 15:00 16:30 17:00 18:00 19:45 21:30

 

 

HAPRIA – Marasesti - Electrica - Gara

 

303

 

23:35

 

 

Electrica - Gara – SEUSA – HAPRIA – TOTOI – Electrica - Gara

 

304

 

05:30 (12:15*) 14:30 16:00 17:30 20:00

 

 

Autogara – Electrica – Marasesti - (SC. Nr. 1) – TOTOI

 

304A

 

05:30

 

 

TOTOI – Marasesti – Unirea - Motilor – Cetate - Gara

 

304B

 

06:20

 

 

Autogara – Doinei – Alsting – Amp.1 – Rekord – Pema – TOTOI

 

304C

 

07:00

 

 

TOTOI – Marasesti – Unirea – HCC – Gara

 

304D

 

15:15

 

 

TOTOI – Pema – Rekord – Amp.2 – Profi – Motilor – Gara

 

304E

05:50 16:30

TOTOI – Hapria - Electrica - Gara

304R

 

12:45 16:30 18:08 20:38

 

 

TOTOI – Electrica – Autogara

 

305

 

06:40*

 

 

Autogara - Electrica - Motilor – SARD

 

305A

 

07:10*

 

 

SARD – Stadion – Ampoi 3 – Centru – Gara

 

306

 

06:30* 14:30*

 

 

Autogara - Electrica - Motilor– IGHIU

 

306A

 

07:00*

 

 

IGHIU – Stadion – Amp. 3 – Centru - Gara

 

306R

 

15:00*

 

 

IGHIU – Motilor - Electrica - Gara

 

401

 

14:30*

 

 

Autogara - Electrica – Ampoi 1 – GALDA DE JOS

 

401A

 

07:00 15:00* 19:00

 

 

GALDA DE JOS – Unirea – Motilor – Mercur – Gara

 

401B

 

06:00 18:00

 

 

Autogara – Cetate – Ampoi 3 – Ampoi 1 – GALDA DE JOS

 

402

 

06:20 07:50 12:50 14:30 15:30 16:00 17:30 18:45 20:30 23:30

 

 

Autogara - Electrica - Motilor – TELNA

 

402A

 

05:30 07:00

 

 

TELNA – Station – Ampoi 3 – Centru – Gara

 

402R

 

00:00 05:55 08:30 13:30 15:10 16:00 16:40 18:00 21:30

 

 

TELNA – Motilor – Electrica – Gara

 

403

 

06:20* 14:30* 16:00

 

 

Autogara - Electrica - Motilor – BUCERDEA

 

403A

 

05:30 06:50*

 

 

BUCERDEA – Stadion - Ampoi 3 – Centru - Gara

 

403B

 

13:10

 

 

Autogara - Centru - Ampoi 3 – BUCERDEA

 

403R

 

13:50 15:10*

 

 

BUCERDEA – Motilor - Electrica - Gara

 

404

 

06:10 07:50 14:30 15:30 16:00 18:45 20:30 23:30

 

 

Autogara - Electrica - Motilor - IGHIEL

 

404A

 

05:50

 

 

IGHIEL – Stadion - Ampoi 3 - Centru – Gara

 

404B

 

06:50

 

 

IGHIEL – Motilor - HCC - Gara

 

404R

 

05:25 13:25 15:15 18:00 19:30 21:25

 

 

IGHIEL – Motilor - Electrica - Gara

 

405

 

10:00

 

 

Autogara – GALDA – TIBRU – CRICAU – IGHIU – Electrica - Gara

 

406

 

06:30 13:05

 

 

Gara – Centru – Ampoi 1 – Gemina – DUMITRA

 

406R

 

07:15 13:45

 

 

DUMITRA – Gemina – Ampoi 2 – Centru – Gara

 

501

 

05:55 14:30 16:00

 

 

Autogara - Electrica - Motilor – CRICAU

 

501A

 

05:15 06:30

 

 

CRICAU – Stadion - Ampoi 3 – Centru - Gara

 

501R

 

05:45 13:15 15:15*

 

 

CRICAU – Motilor - Electrica - Gara

 

502

 

06:00 16:00

 

 

Autogara – Electrica - Ampoi 1 - GALDA – TIBRU

 

502A

 

13:10

 

 

TIBRU– BUCERDEA – Motilor – Electrica - Gara

 

502B

 

05:20 05:50

 

 

TIBRU– GALDA – Unirea – Centru – Gara

 

502R

 

06:00 21:25

 

 

TIBRU – GALDA DE JOS – Ampoi 2 - Electrica - Gara

 

503

 

12:00 14:30

 

 

Autogara - Electrica - Motilor - TIBRU

 

503A

 

06:30

 

 

TIBRU – Stadion - Ampoi 3 - Centru - Gara

 

503C

 

07:40 17:15 23:30

 

 

Autogara – Electrica – BUCERDEA – Cricau Sus – TIBRU

 

503D

 

18:30

 

 

TIBRU – Cricau Pod – Motilor – Electrica - Gara

 

503E

 

21:10

 

 

TIBRU – Cricau Pod – BUCERDEA – Motilor - Electrica – Gara

 

503F

20:30

Autogara – Electrica – BUCERDEA – Cricau Pod – TIBRU

503G

13:10

TIBRU – BUCERDEA - Motilor - Electrica - Gara

503R

 

15:15

 

 

TIBRU – Motilor - Electrica - Gara

 

505

 

06: 20* 15:55

 

 

Autogara – Electrica – Ampoi 1 – GALDA – BENIC

 

505A

 

06:50* 16:40

 

 

BENIC GALDA – Ampoi 2 – Unirea – HCC – Gara

 

601

 

07:15 11:30 14:30 16:00 23:30

 

 

Autogara - Electrica - Ampoi 1 - Galda – POIANA GALDEI

 

601A

 

06:20 12:50

 

 

POIANA GALDEI – Ampoi 1 - Unirea – Motilor – HCC - Gara

 

601B

 

05:15

 

 

POIANA GALDEIAmpoi 1 - Centru – Gara

 

601C

 

17:30

 

 

POIANA GALDEI – Galda de Jos

 

601R

 

08:10 15:30 21:00

 

 

POIANA GALDEI – Ampoi 2 - Electrica - Gara

 

602

 

18:30

 

 

Autogara – Cetate – Motilor – Ampoi 1 - POIANA GALDEI

 

701

 

07:30 16:00

 

 

Autogara – Electrica – Ampoi 1 -INTREGALDE

 

701A

 

04:30

 

 

INTREGALDE – Ampoi 1 – Centru - Gara

 

701R

 

13:00

 

 

INTREGALDE Ampoi 1 – Electrica - Gara

 

* Nu circula in perioada vacantelor scolare.

Programul curselor pentru zilele de sâmbătă și duminică poate fi consultat aici.

 

Ultima actualizare: 27.01.2014.

VREMEA IN ALBA IULIA:

  • stp
  • enerqi

STP ESTE MEMBRU:

uitp stpalba stpalba

URMĂREŞTE-NE PE: