Linia 601E (Autogara -> Electrica -> OIEJDEA -> Cetea -> Poiana Galdei)
Click pe orele de plecare pentru a vedea orele de sosire in statie
Autogara STP | 07:50 | |
Cons.Europei | 07:55 | |
AlbaMall | 07:58 | |
Ampoi 1 | 08:01 | |
Carolina Mall | 08:02 | |
Pompieri | 08:02 | |
Ambient T | 08:04 | |
Gemina T | 08:06 | |
Santimbru-fabrica T | 08:10 | |
Oiejdea 1 T | 08:15 | |
OIEJDEA | 08:17 | |
Oiejdea 1 R | 08:19 | |
Oiejdea DN T | 08:21 | |
Galda de Jos DN T | 08:23 | |
Galda de Jos 1T | 08:25 | |
Galda de Jos 2T | 08:26 | |
Galda de Jos 3T | 08:28 | |
Galda de Jos 4T | 08:30 | |
Mesentea 1T | 08:31 | |
Mesentea 2T | 08:33 | |
Benic T | 08:36 | |
Cetea T | 08:41 | |
Cetea | 08:46 | |
Cetea R | 08:51 | |
Benic T | 08:56 | |
Benic 1T | 08:57 | |
Galda de Sus 1T | 08:58 | |
Galda de Sus 2T | 09:00 | |
Galda de Sus 3T | 09:02 | |
Poiana Galdei T | 09:07 | |
Download Program |
Durata cursa: 00:00 minute
Ora | Luni-Vineri | Sambata | Duminica | Ora |
---|---|---|---|---|
07 | 50 | 50 | 07 | |
16 | 00 | 16 | ||
23 | 30 | 30 | 30 | 23 |
*Circulă doar în perioada școlii.
**Circulă doar în perioada vacanțelor școlare.